Росіяни, за даними української розвідки, витратили більше 57% свого ракетного потенціалу, який у них був на початок вторгнення в Україну. Щоб його відновити, їм знадобиться як мінімум п’ять років.

Про це міністр оборони Олексій Резніков розповів в інтерв’ю РБК-Україна.

«Вони спочатку витрачали дорогі ракети — «Іскандери», «Калібри» та решту. Сьогодні коли я бачу у зведеннях кількість витрачених «Іскандерів», то їх там вже одиниці, тому що вони вже закінчуються», — сказав чиновник.

Резніков пояснив, що за стандартами росіяни мають тримати стратегічний запас мінімум 25-30% на випадок, що на них нападуть.

«Тому якщо 57% витратили, додайте ще 25% і ви побачите, скільки залишається», — зазначив він.

Через таку ситуацію, за словами міністра, окупанти почали використовувати «стару рухлядь, різні «Х», які десь на складах».

«Вони й не думали, але вже почали їх використовувати. А це більш повільні ракети, трохи легше з ними боротися», — наголосив Резніков.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email