Президент України у своєму черговому відеозверненні відзначив та подякував співробітникам усіх служб, причетних до відновлення країни.

Володимир Зеленський звернувся із традиційним відеозверненням до українців. Він подякував воїнам та всім службам, причетним до відновлення України.

"Сьогодні неділя. Я у своєму кабінеті, разом зі мною наша команда. Офіс працює, Київ не зупиняється, країна без пауз. Подивіться довкола - завжди є люди, які без вихідних воюють і працюють заради нашої з вами перемоги", - сказав Зеленський.

Президент зазначив, що і на фронті, і рятувальники, і сапери також працюють без вихідних. А також – лікарі, які допомагають пораненим, дітям, українські електрики, які борються з іранськими дронами, не мають відпочинку.

"Всі наші транспортники, водії вантажівок, які забезпечують оборону та тил, Укрзалізниця та всі державні компанії. Бізнес допомагає. Волонтери, без яких неможливо. Військові підприємства, що ремонтують та будують техніку. Дипломати, які працюють майже цілодобово, вже 263-й день. А ще зв'язкові, сили безпеки, сотні та сотні інших сфер і галузей, тисячі організацій та підприємств, мільйони людей… Усі ми вже відчуваємо, як наближається наша перемога… Завдяки тому, що ми зберігаємо єдність, зберігаємо енергійність та знаємо, що ми за своїм правом на своїй землі", - сказав Зеленський.

Він також подякував командувачам, розвідці та всім, хто задіяний, за розробку наступних кроків.

"Робимо все, щоб ворог відчував наші відповіді. Випробовував їх максимально. По всій лінії фронту забезпечуємо знищення ворожих ланцюжків постачання, складів із боєприпасами, ворожих штабів", - резюмував гарант.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email