Збройні сили України звільнили 12 населених пунктів Луганської області. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в ефірі телеканалу Freedom.

Він наголосив, що звільнення Луганщини дається дуже важко.

"Якийсь час область була повністю під окупацією, і для нас кожен звільнений населений пункт не статистика, а колосальне натхнення і мотивація... Просування йде непросто, кожен метр регіону дається дуже важко. У росіян був час підготуватися і звезти велику кількість мобілізованих. Так, вони не професійні військові та погано озброєні, проте це велика кількість людей, яка стріляє у наш бік", - уточнив голова ОВА.

За словами Гайдая, селище Білогорівка, яке вже повністю зруйноване, перебуває під постійними ворожими атаками та обстрілами. Також сильно дістається Бахмуту на Донеччині - туди окупанти привезли близько 2000 в'язнів, щоб кидати їх у наступ.

При цьому артилеристи ЗСУ мають далекобійну зброю, що дозволяє вражати позиції ворога в тилу, що дуже полегшує ситуацію на лінії фронту.

Крім того, звільнення Макіївки - крок на шляху деокупації Сватового, через яке проходять три важливі дороги.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email