Цивільному населенню можна буде повернутися на деокуповану територію Херсонської області, коли там буде безпечно та відновлять усі необхідні умови для життя. Про це у неділю, 13 листопада, заявив Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данилов в ефірі інформаційного телемарафону.

"Те, що стосується звільненої території, справді є на сьогодні ризик для перебування цивільного населення. На кожному квадратному метрі треба провести дослідження і розуміти, що там немає вибухових пристроїв. Це складна робота. Для того, щоб зберігти життя, велике прохання, не поспішати повертатися додому. Обов'язково повернуться всі, хто має бажання повернутися, але треба почекати невеликий час", - сказав Данилов.

Він зазначив, що розмінування деокупованої території проводять так швидко, наскільки це можливо.

"Ворог зробив дуже велике замінування цієї території. Більше того, ми не виключаємо, що є фугаси, які залишаються на цій території", - додав Данилов.

За його словами, це буде поступовий процес.

"Щойно ми розумітимемо, що там 100% безпечна ситуація, цивільному населенню буде дозволено повертатися у свої будинки. Але є розуміння, що до того треба дати всі необхідні умови для життя - це світло, це вода, це інтернет, це засоби зв'язку ", - підсумував Данилов.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email