Ворог продовжує намагатися вести наступ по всій лінії фронту. Але ЗСУ успішно відбивають усі спроби, не даючи йому просунутися вперед.
На Волинському та Поліському напрямках йде ротація підрозділів збройних сил республіки Білорусь, залучених до прикриття ділянки білорусько-українського кордону. Про це 19 липня повідомляє Генштаб ЗСУ у своєму ранковому зведенні.

У прикордонних районах ведеться повітряна розвідка БПЛА. Зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів з території та повітряного простору Білорусі.

На Сіверському напрямку підрозділи збройних сил Російської Федерації продовжують здійснювати посилену охорону ділянки українсько-російського кордону. Ворог обстріляв із мінометів та артилерії райони населених пунктів Миколаївка Чернігівської області та населених пунктів Заруцьке, Журавка, Білопілля, Іскрисківщина Сумської області. Підрозділи супротивника продовжують ведення повітряної розвідки.

У Харківському напрямку ворог веде бойові дії, щоб утримати зайняті рубежі. Противник здійснював обстріли з артилерії різних калібрів, зокрема, неподалік Руських та Черкаських Тишків, Питомника, Борщової, Руської Лозової, Чугуєва.

Ворожа розвідка боєм у районі населеного пункту Уди повністю провалилася. Окупанти зазнали втрат і відійшли.

На Слов’янському напрямку противник намагається створити умови відновлення наступу у напрямку Слов’янська. Здійснював вогневе ураження з танків, ствольної та реактивної артилерії біля Великої Комишувахи, Долини, Чепіля, Дібрівного, Новомиколаївки та інших.

Після авіаційного удару неподалік Гусарівки, окупанти спробували піти в наступ на цей населений пункт. Наші воїни зустріли ворога щільним вогнем та відкинули загарбників назад.

На Краматорському напрямку противник здійснював обстріли зі ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Білогорівка, Богородичне, Краматорськ, Райгородок, Донецьке, Верхньокам’янське, Спірне, Стародубівка, Сіверськ, Дронівка та Івано-Даріївка. Завдав авіаудару поблизу Верхньокам’янського.

Ворог вів штурмові дії поблизу Спірного, не мав успіху, відійшов. Намагається вести наступ у напрямку Григорівки, бойові дії тривають.

На Бахмутському напрямку противник обстріляв райони населених пунктів Бахмут, Новолуганське, Покровське, Вуглегірська ТЕС, Вершина, Весела Долина, Яковлівка, Берестове та Зайцеве. Авіаційні удари зафіксовано поблизу Вуглегірської ТЕС, Майорська, Торецька, Берестового, Соледара, Вершини, Шумів та Покровського.

Усі спроби штурмових дій за напрямками населених пунктів Семигір’я, Вершина, Покровське та території Вуглегірської ТЕС українські воїни успішно відбили.

На Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках активних дій противник не вів. Завдав авіаудару поблизу Кам’янки.

На Південнобузькому напрямку противник здалеку веде обстріли з танків, ствольної та реактивної артилерії вздовж лінії зіткнення, здійснює повітряну розвідку БПЛА. Продовжує облаштовувати додаткові рубежі оборони.

Залишається рівень загрози ракетних ударів на всій території України, не ігноруйте сигнали повітряної тривоги.

У зв’язку з великими санітарними та безповоротними втратами тривають заходи щодо примусової мобілізації на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Зростає невдоволення діями російського командування серед військовослужбовців неслов’янських національностей, яких без жалю кидають у найризикованіші атаки на території України.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email