Раніше українські військові використовували снаряди радянських калібрів, які майже закінчилися в Європі.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що Україна переходить на озброєння за стандартами НАТО. Про це він сказав в ефірі інформаційного телемарафону 18 липня.

«Наша країна переходить на стандарти НАТО. Це дуже важлива річ. 155 Калібр, інші калібри НАТО. Щодо HIMARS, є деяке розуміння, що ми вже почали отримувати снаряди, які рушають набагато далі, ніж це було на початку. І сподіватимемося, що те, що нам потрібне, тієї дальності, найближчим часом з’явиться на території нашої країни», — сказав Данілов.

Він зазначив, що раніше використовувалися снаряди радянських калібрів, які майже закінчилися у Європі.

«Є снаряди радянського зразка, які були, так звані 152 та 122 калібри. З урахуванням того, що війна триває довгий період часу, велика кількість снарядів використовується щодня. Снаряди 152 та 122 калібру майже закінчуються взагалі в Європі, якщо не сказати, що вже закінчилися», — сказав Данілов.

Секретар РНБО наголосив, що завдяки постачанню зброї на фронті починає змінюватися ситуація.

«Зараз завдяки тому, що ми отримуємо достатню кількість зброї від наших партнерів, ми встановили певний паритет у певній позиції», — сказав Данілов.

Водночас він зазначив, що цього озброєння все-таки недостатньо для якнайшвидшого завершення війни перемогою України, тому великі надії покладаються на зустріч Рамштайн-4, яка відбудеться найближчими днями.

«Ще раз наголошую, що ситуація змінилася порівняно з тим, що було у березні, у квітні місяці, навіть те, що було у травні місяці… Головне, щоб не зупинялися ті літаки, які щодня сідають у найближчу країну-члена НАТО, яка є біля нашого кордону. Робота триває там 24 години на добу», — наголосив Данілов.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email