Захист президента-вигнанця Віктора Януковича звернеться до Європейського суду з прав людини щодо справи стосовно його заочного суду. Про це повідомили в прес-службі юридичної компанії «Aver Lex», що представляє інтереси Януковича.

«Ми звертаємося до Європейського суду з прав людини стосовно ходу справи за звинуваченням у державній зраді. Наразі, нами були отримані достатні та безперечні підстави для цього. Так, сьогодні, мав місце факт відмови Апеляційного суду Києва забезпечити конституційне право Віктора Януковича на оскарження рішення суду першої інстанції», — цитують у прес службі слова адвоката Віктора Януковича Віталія Сердюка.

За його словами, мова йде про рішення Печерського районного суду щодо заочного розслідування. Адвокат також зазначив, що це рішення Апеляційного суду буде покладено «в якості основного доказу політичного тиску на судову систему в Україні в цій справі».

Нагадаємо, ГПУ підозрює Януковича в державній зраді, а головним доказом виступає фотокопія його заяви від 1 березня 2014 року зі проханням ввести війська Росії на територію країни для наведення «конституційного порядку».

Print Friendly, PDF & Email