Екс-голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов у привласненні або розтраті мана не винен. Таке рішення прийняв Апеляційний суд Києва, визнавши підозру за вищевказаним звинуваченням необґрунтованою.

У зв’язку із цим адвоката Єфремова Андрій Смирнов вважає незаконним подальше перебування свого клієнта під вартою. Про це він написав на своїй сторінці у facebook. «Апеляційний суд Києва своїм рішенням визнав необґрунтованою підозру Олександру Єфремову у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України та відповідно, обрану міру запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою у цій статті…Прокуратура не змогла ані пояснити суду, ані надати документів, що стали підставою для кримінального переслідування Олександра Єфремова за ст.191 КК України (Привласнення або розтрата майна)», — заявляє Смирнов.

Старобільський районний суд Луганської області залишив екс-регіонала під вартою до 28 квітня. Не зважаючи на те, що звинувачення у розтраті зняті, проте досі є підозра у зазіханні Єфремовим на територіальну цілісність і недоторканність України та у підтримці самопроголошеної ЛНР.

Print Friendly, PDF & Email