Екс-прем’єр-міністр України, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк готовий поділитися зі Сполученими Штатами Америки проектом «Стіна», бо він дешевший і ефективніший за той, який США мають намір спорудити на кордоні з Мексикою.
Про це він заявив на V Київському безпековому форумі для молоді, відповідаючи на запитання учасників заходу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Що цікаво, фактично за нашим проектом («Стіна») балтійські країни так само почали будувати кордон… Якщо треба, то можемо передати проект у Сполучені Штати Америки — буде дешевше й ефективніше. Я, до речі, порахував: за їхніми розрахунками, у них 1 км кордону коштує близько 10 млн доларів. Це разів у 30-40 дорожче, ніж той проект, який є в Україні», — сказав Яценюк.

Нагадаємо, що на відміну від американського проекту, що є  багатометровою бетонною стіною, проект Яценюка підхоплений його колегами з балтійських республік є натягнутою уздовж кордону сіткою рабицею, та траншеєю глибиною меншою на зріст людини та не ширшою за півтора метри. Отже цей проект напевно є дешевшим за американський, але щодо його ефективності виникають певні питання.

Print Friendly, PDF & Email