Депутат-втікач Олександр Онищенко оприлюднив новий запис. На цей раз, його співбесідником був представник фракції Народний Фронт Микола Мартиненко, а бесіда записувалась не на годинник, а на кулькову ручку.

Так, під час бесіди Микола Мартиненко пропонував Онищенкові угоду, реалізація якої передбачає декілька етапів: спочатку суд виносить рішення про повернення депутатської недоторканності, далі генеральний прокурор Юрій Луценко і суди випускають людей Онищенко, які зараз перебувають під вартою, а також знімаються всі звинувачення з його матері.

Натомість за це Онищенко сплачує штраф до держбюджету в розмірі 400-500 млн грн, Але при цьому частину допоможе сплатити олігарх Ринат Ахметов. Онищенко, у свою чергу, має погодитись переписати на нього частину свого бізнесу.

Також, під час бесіди, Микола Мартиненко підтверджує факт вимагання Петром Порошенком грошів з Рината Ахметова, при цьому він попереджає, що офіційно Ахметов цього факту ніколи не підтвердить. Мартиненко вважає обов’язковою умовою для здійснення угоди, усунення від переговорного процесу народного депутата від БПП Олександра Грановського та адвокат Андрія Циганкова, якого Мартиненко вважає «людиною Грановського».

Сам Онищенко не виключає можливості прийняття ним умов, що були наголошені Мартиненком, яки фактично є фактом купівлі повернення депутатської недоторканності. Між тим не вірить в здатність Петра Порошенка дотримуватись слова.

Print Friendly, PDF & Email