Лідер української партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко підтримала пропозицію фракції самопоміч про введення військового стану на непідконтрольних Україні територіях Луганської та Донецької області, щоб припинити торгівлю з Донбасом, та закликала до відставки уряду Володимира Гройсмана. Відповідну заяву вона зробила в ефірі телеканалу «112. Україна».

«Нам потрібно абсолютно точно, і я підтримую «Самопоміч», прийняти закон про окуповані території. Потрібно ввести воєнний стан у Луганський і Донецький областях. Потрібно припинити це хамство з торгівлею з окупованими територіями»

За словами Тимошенко, в парламенті знайдуться підписи, щоби прийняти у Верховній Раді указ «про воєнний стан, а також визнання війни війною».

«Я тиждень працювала в США і взяла участь в десятках важливих для України зустрічей, але яке питання задають на всіх цих зустрічах? Перше питання: ви говорите про війну, покажіть хоч один документ, де війна названа війною … Вони кажуть, що ви самі дезорієнтуєте практично весь світ, кажучи про те, що тут не війна, а просто тероризм окремих структур, які діють на Сході».

Вона також розкритикувала дії уряду стосовно тарифної політики. «Я вважаю, що настав час розглянути це на окремій нараді, не публічно. І мені здається, що вже час ставити питання про відставку уряду Гройсмана».

Зазначимо, що під час візиту Юлії Тимошенко в США її піар служби розпускали чуткі про її ніби то бесіду з президентом США Дональдом Трампом і навіть про надання лідеру Батьківщини певних гарантій. Отже, говорячи про зустрічі в США вона натякала на цю міфічну підтримку.

Між тим в адміністрації президента США спростували ствердження про бесіду пана Трампа з головою партії Батьківщина: «Вони коротко перетнулися під час фотосесії на прийомі перед Національним молитовним сніданком. Тим часом не давалося жодних офіційних гарантій, оскільки колишня прем’єр-міністр не є візаві президента», — йдеться в заяві адміністрації Дональда Трампа.

Print Friendly, PDF & Email