Розмовні клуби з англійської — популярний та дієвий інструмент для вивчення мови сьогодні, особливо для тих, хто не має змоги регулярно відвідувати заняття.

Часто speaking clubs стають у пригоді під час підготовки до локальних чи міжнародних іспитів, удосконалення англійської напередодні запланованої подорожі за кордон чи відрядження.

Відвідування таких клубів зазвичай передбачає досить зручний формат:

  • учасники самостійно обирають цікаві для них теми та зручний час і день — заняття легко поєднуються з роботою чи навчанням;

  • студенти розподіляються за рівнями англійської на різні групи, а тому заняття проходять максимально ефективно;

  • участь у розмовному клубі не потребує особливої підготовки — спілкування відбувається без заучування матеріалу;

  • зустріч проводить не один викладач, відтак учасники отримують мовний досвід від різних спеціалістів;

  • групи, як правило, комплектуються до 15 осіб, а отже вчитель може приділити увагу кожному студенту.

Цінність розмовних клубів, перш за все, полягає у можливості опинитися у бажаному мовному середовищі та навчитися вільно спілкуватися.

У неформальній атмосфері мовний досвід засвоюється ефективніше, а обов’язковий контекст кожної такої зустрічі — допомагає вивчити навіть складну граматику, застосувати її на практиці та розширити активний словниковий запас.

На розмовних клубах підіймаються не лише побутові теми. Заняття можуть бути спрямовані, наприклад на вивчення англійської у контексті бізнес-зустрічей, розвʼязання конфліктів, кризового менеджменту та міжкультурної комунікації. А отже, ділова людина значно впевненіше почувається за реальних обставин на роботі.

Під час спілкування покращується вимова, акцент стає менш помітним. У результаті й порозумітися з представниками певного мовного середовища стає легше.

Серед освітніх закладів країни до розмовних клубів здійснює набір зокрема Grade Education Centre — найбільший освітній центр в Україні, який працює у партнерстві з екзаменаційним департаментом Cambridge University.

Перш ніж стати учасником клубу, варто визначити поточний рівень англійської мови. Це дає змогу відстежувати language improvement у динаміці. Для цього пропонується пройти безплатне тестування, яке розраховане лише на 50 хвилин!

Print Friendly, PDF & Email