Президент Володимир Зеленський у режимі відеоконференції візьме участь у засіданні Європейської ради, яке відбудеться 23-24 березня у Брюсселі. Про це йдеться у листі-запрошенні президента Європейської ради Шарля Мішеля.

Наголошується, що саміт розпочнеться об 11.30 у четвер – з робочого обіду за участі генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша. Очікується "плідний обмін думками щодо ключових геополітичних питань та глобальних викликів".

"На нашій подальшій зустрічі ми спершу обговоримо Україну. На початку зустрічі президент Зеленський приєднається до нас у режимі відеоконференції", – повідомив Мішель.

За його словами, учасники саміту підтвердять свою тверду відданість справі допомоги Україні.

"Це включає продовження роботи із притягнення винних до відповідальності, використання заморожених російських активів та згуртування світової спільноти навколо міжнародного порядку, заснованого на правилах", - йдеться у листі.

Також президент Євроради вказав на роботу із термінового збільшення виробництва боєприпасів для України: "Наша мета – надати Україні 1 мільйон снарядів протягом наступних 12 місяців та забезпечити відповідне фінансування. З цією метою нам необхідно вжити заходів щодо збільшення виробничих потужностей європейської оборонної промисловості".

Print Friendly, PDF & Email