Українські військові прагнуть послабити передові російські сили, водночас використовуючи далекобійну артилерію та ракети для ураження стратегічних об’єктів у тилу.
Успіх контрнаступу Збройних сил України на півдні країни може набувати різних форм, пише американська газета Wall Street Journal з посиланням на українських чиновників та західних аналітиків.

Навіть не відвойовуючи значних позицій, ЗСУ можуть досягти прогресу, змусивши Росію, зокрема, розкрити розташування своїх військ та баз постачання; зайняти оборонну позицію або відвести війська з інших регіонів країни. Україна також може отримати розвіддані про російські підрозділи, їх уразливості та готовність до бою.

Українська влада каже, що не має ні озброєння, ні живої сили для швидкого наступу, пише видання. Натомість, українські військові прагнуть послабити передові російські сили, одночасно використовуючи далекобійну артилерію та ракети для ураження стратегічних об’єктів у тилу.

За оцінками західних офіційних осіб, у Херсоні та його околицях перебувають близько 20 тисяч російських військових. Україна сподівається відвоювати регіон, не вступаючи у криваві вуличні бої, пише WSJ.

Армія РФ у глибокому шоці. Преса про наступ ЗСУ

Американський генерал-лейтенант Стівен Твітті, який раніше обіймав посаду заступника голови Європейського командування США, також заявив WSJ, що не чекає масованої атаки України.

«Ми побачимо кілька місць дислокації невеликих підрозділів, які завдадуть шкоди російським військовим і стануть чудовим способом боротьби», — сказав він, наголосивши, що за такого типу боїв потрібно дивитися на довгострокову перспективу, а не чекати на негайні результати.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email