Окупанти безперервно обстрілюють лінії зв’язку. У роботі залишилася остання, резервна лінія, але її пропускну здатність недостатньо для двох енергоблоків.

На Запорізькій АЕС увечері в суботу, 3 вересня, через безперервний обстріл російськими військовими ліній зв’язку, відключено енергоблок №5, повідомляє Енергоатом.

Зазначається, що таке рішення було ухвалено через недостатню для двох енергоблоків пропускну здатність останньої, резервної лінії.

Наразі у роботі залишається шостий енергоблок, який з обмеженою потужністю через резервну лінію подає електроенергію до енергосистеми України, а також забезпечує власні потреби Запорізької АЕС.

Нагадаємо, про відключення Запорізької АЕС від енергомережі та зупинки одного з блоків повідомили і у Міжнародному агентстві з питань атомної енергії, фахівці якого перебувають на станції як спостерігачі. Місія МАГАТЕ прибула на станцію 1 вересня.

2 вересня повідомлялося, що на Запорізькій АЕС працюють два енергоблоки, які виробляють електроенергію для потреб України.
—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email