Влаштування промислових підлог
FORTEDUR 1020
Зносостійка підлога для складу
Промислові підлоги для паркінгу
Промислові підлоги для магазину
Промислові підлоги з топінгом

Компанія FLOORTOP здійснює влаштування та ремонт промислових підлог, а також поставку матеріалів для вашого проекту. Дзвоніть 095-01-44-002 та 097-708-15-22!

Топінг — це цементний зміцнювач для бетонної підлоги.

Протягом останніх 20 років, топінг продовжує утримувати пальму першості, в облаштуванні ефективних промислових підлог.

З безлічі покриттів для підлоги , для різноманітних галузей, топпінг є одним з найбільш економних і довгострокових покриттів.

Безумовно, топінги застосовують не скрізь. Вони не такі ефективні при впливі агресивного середовища, як полімерні підлоги , і не такі красиві, як керамічна плитка або керамограніт, але свої функції, у плані зносостійкості, міцності, зручності догляду та прибирання, дана технологія зміцнення виконує з гідністю.

Звичайно немає нічого вічного, і топінг, як і будь-яке покриття для підлоги, з часом зношується, починає пиляти, відшаровується або відстрілює. Але при правильному догляді та правильному навантаженні в експлуатації, підлога з цементним зміцнювачем, можуть служити 10-15, а то й 20 років.

До того ж топінги, що піддаються ремонту і зношене покриття можна відремонтувати , як локально, так і по всій площині.

Розглянемо більш детально, один з найкращих зміцнювачів у своєму класі, топінг з корундовим наповнювачем, FORTEDUR 1020.

Торгова марка FORTEMIX (Чехія). Один із найбільших виробників сухих сумішей у Європі.

FORTEDUR 1020

Характеристика матеріалу Fortedur 1020

  • Топінг Fortedur 1020 — це суміш, що містить спеціальні види цементу, наповнювачі, хімічні домішки, включаючи добавку ASA.
  • Топінг Fortedur призначений для зміцнення верхнього шару промислових бетонних підлог з високим експлуатаційним навантаженням, для яких потрібна виняткова стійкість проти стирання, ударостійкість та підвищена стійкість проти всмоктування рідин (олії, розчинників та ін.).
  • Топінг застосовується при укладанні нових бетонних підлог, наприклад при влаштуванні промислової підлоги на автомийці, складі чи на підприємстві.
  • Функціональна надійність виробу гарантується в системі, що рекомендується, яка складається з порошкової суміші Fortedur і спеціального лаку мембраноутворювача Fortecoat 1425 або 1426.

https://www.youtube.com/watch?v=hhvOYfFsjxc

Особливості системи Fortedur 1020

Добавка ASA (Anti-Shrinkage Agent) – це спеціальна домішка, що міститься безпосередньо в сухій суміші, яка суттєво зменшує утворення волосяних тріщин на поверхні готової підлоги завдяки забезпеченню сталості об’єму/безусадочності.

Тим самим удосконалюється кінцевий, візуальний ефект і одночасно покращуються механічні властивості готової статі.

Fortecoat 1425 або 1426 – це спеціально розроблений поверхневий акриловий лак , який завдяки своїй повній сумісності із сухою складовою системи, створює синергічний ефект, що проявляється у більш досконалому отвердінні верхнього шару підлоги та її ущільненні, проти впливу олій та води.

Домішки мікроелементів з високою стійкістю проти стирання є складовою частиною поверхневого шару кінцевої системи промислової підлоги, за рахунок чого вдається істотно підвищити поверхневу стійкість .

При застосуванні дуже малих кульових частинок (мікрокремнезему) у сухій складовій системі, завдяки SILICA EFFECT , досягається нижча пористість і тим самим нижча поглинання, більш висока морозостійкість, корозійностійкість і підвищена міцність (при стисканні, розтягуванні при згинанні), а також компактність.

Спосіб застосування Fortedur 1020

  1. Перед нанесенням першого шару з поверхні бетону усувається зайва вода, поверхня повинна бути нівельована з можливістю ходіння (слід від черевика глибиною 3-5 мм).
  2. Поверхня бетону пожвавлюється за допомогою дискової ротаційної затиральної машини і потім суха суміш Fortedur рівномірно насипається на поверхню бетонної плити, в один або два прийоми, в загальній кількості 3 — 5 кг/м2 (тобто з 25 кг упаковки виробу можна виготовити 4- 8 м2 готової статі).
  3. Після кожного нанесення матеріалу поверхня механічно вигладжується ротаційними затирочними машинами спочатку диском, з наступним переходом на лопаті, які забезпечують високий ступінь кінцевої механічної обробки.
  4. Процес вигладжування при нахилі лопатей затиральної машини, що збільшується, багаторазово повторюється в залежності від процесу твердіння бетону і топінгу.
  5. Перед застосуванням топінгу Fortedur, на поверхні бетону, не повинно бути заглиблень та калюж, поверхня не повинна бути пересохлою.
  6. Безпосередньо після вигладжування, на поверхню наноситься лак мембраноутворювач Fortecoat 1425 або 1426, який посилює затвердіння поверхневого шару, знижує поглинання, забезпечує знепилення та запобігає пересиханню верхнього шару.

«Здійснюйте пристрій промислової підлоги з ефективними зміцнювачами для бетону»

Якщо ця стаття вам сподобалася і була корисною,

поділіться їй у соцмережах — це допоможе вашим друзям дізнатися про неї та підтримає наш проект.

Дякую!

Print Friendly, PDF & Email