Україна поверне всі свої території, а окупантам залишається лише рятуватися втечею, заявив глава держави.

Усі окуповані російськими військами території України будуть звільнені, єдиний варіант для загарбників у такому разі — втеча. З такими словами президент Володимир Зеленський звернувся до українців на тимчасово непідконтрольних землях у відеозверненні в середу, 10 серпня.

«Хоч би що обіцяли окупанти, їх дорога одна — це втеча. У кращому разі. Якщо встигнуть. Ми вигнали російську армію з північних областей. Ми вигнали окупантів з нашого Зміїного. Вони вже відчувають, що настав час тікати з Херсона і загалом з півдня нашої держави. Буде час, коли вони втечуть із Харківщини, із Донбасу, із Криму», — передрік глава держави.

При цьому він попросив про допомогу.

«Кожен, хто може цьому допомогти, повинен цьому допомогти. Якщо ви володієте будь-якою важливою інформацією про ворога, будь ласка, повідомте її безпечним для себе способом нашим спецслужбам, нашим військовим. Якщо ви знаєте тих, хто допомагає окупантам або виправдовує агресію, будь ласка, повідомляйте і про це», — закликав Зеленський.

Крім того, він наголосив, що важливо допомагати також українцям на окупованих територіях, які залишилися без зв’язку, — інформувати їх про те, що відбувається, розповідати про деокупацію та закликати до евакуації, щоб мирні жителі не стали живим щитом для ворога.

«Україна поверне все своє, і має зберегти якнайбільше життів», — резюмував президент.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email