Заставу в 1,6 мільйона гривень за звинувачену у вбивстві двох міліціонерів Віту Заверуху сплатив Олексій Тамразов, який у 2010-2014 займав посаду голови правління ПАТ«Укргазвидобування» — компанії, що проходить у справі Оніщенка. Раніше Тамразов вніс заставу розміром у 5 мільйонів гривень задля звільнення Дениса Поліщука, який підозрюється у вбивстві журналіста Олеся Бузини.

Олексій Тамразов, який засвітився у якості активіста «Автомайдану» відомий не тільки своїми діловими зв’язками із власником компромату на президента, а його любов’ю до автомобілів, окрім участі в «Автомайдані» тісно зв’язує Тамразова із сім’єю президента-втікача Віктора Януковича – майбутній автомайданівець виступав у команді Ferrari Team Ukraine, яку заснував загиблий у 2015 році син президента Януковича, Віктор Янукович молодший.

Олексій Тамразов у молоді роки вчився у Київському театральному інституті імені Карпенка-Карого, але його ім’я було тоді більше відомо у кримінальних колах. Сім’я Тамразових співпрацювала із відомою у Києві 90-х ассирійською етнічною мафією Віктора Авдишева. Саме інтереси с сім’ї та бригади привели «театрознавця» та майбутнього керівника «Укргазвидобування» у газову сферу та звела його з бізнесменом Олександром Онищенко, кримінальне минуле якого пов’язане із бригадою Киселя.

Print Friendly, PDF & Email