Кабінет Міністрів звільнив Юрія Вітренка з посади голови правління НАК Нафтогаз України. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у Facebook у вівторок, 1 листопада.

"Кабмін звільнив Юрія Вітренка. Новим головою Нафтогазу, найімовірніше, стане Олексій Чернишов, міністр регіонального розвитку", – написав Гончаренко.

Трохи пізніше він додав, що Кабмін ухвалив таке рішення одностайно.

"Це говорить про те, що Вітренка зняли аж ніяк не через результати, а з політичної волі", – додав нардеп.

У свою чергу, Нафтогаз підтвердив інформацію про звільнення Вітренка.

"Кабінет Міністрів України своїм рішенням від 01 листопада 2022 року задовольнив заяву голови правління НАК Нафтогаз України Юрія Вітренка про звільнення. Юрій Вітренко продовжить обіймати посаду голови національної компанії до 03 листопада 2022 року включно", – йдеться у повідомленні компанії.

Раніше у вівторок ЗМІ повідомили, що Юрій Вітренко може залишити Нафтогаз. Він начебто вже написав заяву про відхід.

Як відомо, наприкінці квітня 2021 року Юрія Вітренка було призначено гендиректором Нафтогазу після звільнення попереднього голови – Андрія Коболєва. Через рік уряд перепризначив Вітренка на цю посаду.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email