Росія могла перекинути в Білорусь ракети "Кинджал". Дані з супутників свідчать про те, що реактивні літаки МіГ-31К FOXHOUND "майже напевно" стояли на білоруському аеродромі Мачуліщі 17 жовтня, а поруч зберігалася велика каністра.

Ймовірно, каністра повʼязана з балістичною ракетою повітряного запуску AS-24 KILLJOY ("Кинджал") – боєприпасу, для перенесення якого пристосовано МіГ-31К. Вона має радіус дії понад 2000 км, що дає росіянам невелику додаткову перевагу у враженні додаткових цілей в Україні.

"Росія розміщує KILLJOY з 2018 року, але раніше він не розгортався в Білорусі. Росія час від часу запускала цю зброю під час війни в Україні, але запаси, ймовірно, дуже обмежені", – вважає британське міністерство оборони.

Росія продовжує використовувати свої передові боєприпаси великої дальності проти цілей обмеженого оперативного значення. Британська розвідка не виключає, що росіяни розгорнули в Білорусі цей боєприпас, аби показати заходу, що Мінськ стає дедалі більшим співучасником війни.

Росія за час повномасштабного вторгнення декілька разів била по Україні аеробалістичними "Кинджалами" – найновішим типом ракет, який є в армії ворога.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email