Американський Інститут вивчення війни (ISW) в черговому зведенні-аналізі пише, що, на його думку, міністерство оборони Росії обманює співгромадян, заявляючи, що солдати-строковики осіннього призову не будуть відправлені на війну в Україну.

"Призовники майже напевно будуть відправлені в Україну в березні або квітні 2023 року, після того, як пройдуть підготовку, а можуть бути відправлені і раніше, якщо потрібно буде реагувати на зміни на полях битв", - стверджує ISW.

За припущенням аналітиків інституту, міноборони бреше співгромадянам, зокрема, для того, щоб запобігти масовому ухилянню від призову.

Нагадаємо, американський Інститут вивчення війни писав, що російський президент, зважаючи на деякі обставини, готується до довгої кампанії утримання нинішніх окупованих територій, сподіваючись, що зима допоможе російській армії.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email