Суд в Лос-Анджелесі виніс вирок у відношенні американця Остіна Клея, який в липні розбив киркою іменну зірку президента США Дональда Трампа на Алеї слави. Про це йдеться в опублікованому в середу повідомленні окружної прокуратури Лос-Анджелеса, передає ТАСС.

24-літній обвинувачуваний в ході судового засідання не став оспарювати свою провину. В результаті суддя Керрі Бенсінгер засудила його до трьох років перебування під особливим наглядом, 20 днів громадських робіт і одного дня тюремного ув'язнення. Крім того чоловік також повинен виплатити компенсацію за шкоду в розмірі понад $9,4 тис.

Трамп удостоївся власної зірки на Алеї слави в 2007 році за популярне реаліті-шоу The Apprentice на телеканалі NBC, в якому він виступав в якості ведучого. У квітні 2016 року майже 20 тис. осіб підтримали петицію з вимогою позбавити Трампа іменної зірки на Алеї слави за образливі та расистські висловлювання в ході виборчої кампанії. Однак влада міста не дослухалася до вимог громадськості. У листопаді того ж року Джеймс Отіс першим розбив зірку, використовуючи кувалду. У липні його прикладу послідував Остін Клей. 

Print Friendly, PDF & Email