Mazda Motor Corp. у четвер заявила, що планує відкликати близько 640 тисяч автомобілів у всьому світі, щоб виправити проблеми з пружинними клапанами, що використовуються в його дизельних авто, передає Reuters.

Японський автовиробник повідомив, що відкличе близько 230 тисяч автомобілів на своєму ринку та ще 410 тисяч по всьому світу. Винятком стануть Сполучені Штати, де компанія не продає дизельні моделі.

Mazda вже не перший автомобільний концерн, що відкликає свою продукцію через несправності. Тиждень тому аналогічну заяву зробили Toyota і Subaru. Toyota повідомила, що відкличе 80 тисяч авто, в тому числі спортивні моделі Scion FR-S. В заяві Subaru було сказано, що компанія збирається відкликати близько 410 тисяч автомобілів через проблеми з пружинним клапаном. 

За даними Міністерства земель, інфраструктури, транспорту та туризму Японії, пружинні клапани двигунів транспортних засобів можуть переламуватися. Несправність  деталі може спричинити ненормальний шум та зупинення двигуна. Однак жодних даних про аварії через ці несправності немає. 

Витрати на виправлення недоліків становитимуть повний річний прибуток компаній. 

Print Friendly, PDF & Email