Військовополонені моряки ВМС України Андрій Ейдер і Андрій Артеменко, захоплені Росією в Керченській протоці 25 листопада, написали листи з московського СІЗО «Матроська тиша», передає NewsOne з посиланням на ТСН.

Так, поранені моряки розповіли про свої травми, стан здоров’я та лікування. Також вони поскаржилися на російське радіо, ізоляцію від зовнішнього світу, і підкреслили, що нічого не знають про інших ув’язнених моряків.

«Сподіваюся, відповідь буде без змін. Дякую за підтримку. Операцію переніс нормально, не можу через поранення згинати ліве коліно, праве стегно трохи розпатрали. Туди кілька осколків влетіло, спочатку можна було в рани палець всунути, боляче на праву ногу спиратися . На правій руці подряпина, тому мажу папір зеленкою і іншим під час написання «, — написав Ейдер.

Він уточнив, що тільки здогадується про стан інших моряків, і підкреслив, що в статуті сказано «стійко переносити всі тяготи служби», тому моряк має намір виконувати статут і далі.

«Поки статут виконуємо і будемо і надалі! Додому, звичайно, хочеться, без рідних важко. Сподіваюся, ця ситуація вирішиться ще до Нового року, адже як НР зустрінеш, так його і проведеш. А так тільки тютюну не вистачає. З ним і стіни не так тиснуть. Пісні з «Русского радио» я вже зненавидів, але є тільки воно. Там хоч якісь новини. Додому подзвонити не можу, нема в кого попросити дозвіл і телефон. Тримаємося і чекаємо повернення на батьківщину», — розповідає моряк.

Нагадаємо, Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що українські моряки, яких взяли в полон російські прикордонники в районі Керченської протоки, залишаться в російському СІЗО як мінімум до завершення судових процедур.

Print Friendly, PDF & Email