Президент Федерації футболу України Андрій Павелко запропонував кандидатуру Романа Зозулі до виконкому ФФУ. Так у Федерації футболу України зреагували на скандал довкола українського футболіста, що стався в Іспанії.

«Усі ми впевнені, що футболіст, який є патріотом своєї країни, не повинен страждати через свою громадянську позицію. Адже позафутбольна діяльність Романа — це привід для національної гордості. Зозуля завжди проявляв свою громадянську свідомість. Створив фонд допомоги військовим, що захищають свою країну на Сході України. Окрім цього, за свої гроші допоміг відремонтувати госпіталь в Дніпрі, де проходять реабілітацію поранені військовослужбовці української армії. Усі його дії, спрямовані на користь українського суспільства, дозволяють рекомендувати Романа Зозулю до виконкому Федерації футболу України», — зазначив голова Федерації.

Андрій Павелко також вважає, що кандидатура Романа Зозулі отримає одностайну підтримку на конгресі ФФУ в квітні, і таким чином Зозуля отримає у виконкомі статус офіційного представника діючих гравців, замінивши Анатолія Тимощука, який вирішив завершити кар’єру гравця.

Нагадаємо, що іспанський клуб «Райо Валікано» був змушений скасувати оренду українського футболіста Романа Зозулі та повернути його в «Бетіз» через обструкцію, яку вчинили футболісту вболівальники за його висловлювання, які на думку самих ультрас, є фашистськими.

Print Friendly, PDF & Email