Глава Міністерства закордонних справ Павло Клімкін виступив на підтримку Уляни Супрун, яку відсторонили від виконання обов’язків Міністра охорони здоров’я. Міністр написав на своїй сторінці у Facebook, що рішення прийняте відносно Супрун «відкриває скриню Пандори».

«Щодо рішення по Уляні Супрун, думаю, всім нам і так все зрозуміло.Можна і потрібно дискутувати про зміст та швидкість реформи, але хто ще наївно сподівається, що українська система охорони здоров’я у теперішньому її стані здатна лікувати та рятувати всіх українців хоча б за якимось мінімальними по-людські прийнятними стандартами ну, як то кажуть, хто вам лікар?», – зазначив Клімкін. 

«Щодо громадянства Уляни Супрун - це ще один яскравий приклад того, про що я говорив сто п’ятдесят разів: нам потрібно враховувати об’єктивні потреби держави і повернутися до реальності обличчям, а не ... закриватися від світу», – наголосив Глава МЗС. 

На останок Клімкін додав: «А ще, мене хвилює дещо інше. Ви ж розумієте, що це рішення у нашому не заснованому на прецедентах праві відкриває скриню Пандори. Уявіть, що зараз почнеться, якщо ми будемо аналізувати кроки та рішення всіх в.о.? Так можна далеко далеко зайти. Але, власне, такими темпами ми туди дійдемо досить швидко».

Раніше підтримку Уляні Супрун висловив Презиеднт Петро Порошенко та Глава Верховної Раби України Андрій Парубій. 

Print Friendly, PDF & Email