Російський письменник Захар Прилєпін зайняв посаду заступника командира батальйону спецназу сепаратистів ОРДО про це він повідомив у програмі «Патріотична позиція» на одному з сепаратистських телеканалів. Пізніше цю інформацію він підтвердив і в інтерв’ю російській «Комсомольський правді». Отже, Прилєпін займає посаду замполіта, у нього навіть є звання «майор армії самопроголошеної «ДНР».

На питання, чи буде він стріляти, Прилєпін відповів: «Я офіцер, звичайно доведеться стріляти». За його словами, підрозділ створено саме за його ініціативою, а його склад на 90% складений з місцевих. Також, в ньому є люди з інших регіонів України та з РФ. Більшість з них мають бойовий досвід та розділяють ідеї націонал-більшовистської партії.

«Але «в Росії з-поміж товаришів (з колишньої політичної та навколополітичної діяльності) просто черга стоїть» — хизується Захар Прілєпін. Судячи з тексту, його підрозділів базується в районі Комінтернове, що неподалік Маріуполя.

Заяву Захара Прілєпіна вже прокоментував речник Володимира Путіна Дмитро Пєсков: «Так, деякі громадяни Росії, також як і громадяни країн Західної та Східної Європи, відправляються воювати в невизнані республіки. Хто за покликом серця, а хто з інших міркувань», — зазначив Пєсков.

Print Friendly, PDF & Email