Держсекретар США Майк Помпео в ході зустрічі з Главою українського МЗС Павлом Клімкіним заявив про те, що Вашингтон повністю підтримує Україну в її боротьбі проти російської агресії і що «для українців в цьому питанні немає кращого друга, ніж США».

Про це повідомляє «Укрінформ«.

Глава зовнішньополітичного американського відомства підкреслив, що «Україна не має одного більшого, ніж США» в питанні протистояння російської агресії.

«Дух сміливості і рішучості змушує українців продовжувати вести боротьбу за збереження свого національного суверенітету і територіальної цілісності на тлі російської агресії», — підкреслив Помпео.

Також чиновник зазначив, що США не будуть миритися з тим фактом, що Росія анексувала український півострів Крим.

«Ми і надалі будемо впроваджувати санкції для Росії, поки Москва повністю не виконає Мінські угоди і не поверне контроль над Кримом Україні», — заявив Помпео.

Він підкреслив, що на минулому тижні США ввели нову хвилю санкцій проти РФ і прихильників її агресії в Україні.

Також Помпео зазначив, що США мають намір продовжити роботу спільно з Україною над зупинкою проекту «Північний потік-2». Чиновник наголосив на тому, що цей проект підриває економічну і стратегічну безпеку України, а також створює ризики для суверенітету європейських держав, які залежать від російського газу.

Print Friendly, PDF & Email