Близько сотні активістів вимагають відставки міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова під відомчим спецкомлексом, де він проживає. Про це повідомляє РБК-Україна з місця подій.

Учасники акції звинувачують Авакова в провалі реформи правоохоронних органів. Вони стверджують, що наслідком цього провалу стали напади на цивільних активістів і вбивства Павла Шеремета, Ірини Ноздровской, Катерини Гандзюк та інших.

«Коли нас вбивають, Аваков постить лимони з відпочинку і лайкає повідомлення про те, що активісти погані. Замість розкриття злочинів нам намагаються донести думку, що вбивати людей, якщо їх позиція тобі не подобається, — це нормально. Якщо не зупинити цей терор, то все закінчиться дуже погано, призведе до хаосу всередині країни», — заявив одеський активіст Сергій Стерненко, який пережив кілька нападів.

Активісти тримають плакати з написами «Аваков сміття», «Хто замовив активістів?», «Непокаране зло росте», «АвакOFF».

Акцію організували «Автомайдан», ЦПК і громадська ініціатива «Хто замовив Катю Гандзюк?». Прийшли також активісти націоналістичної організації С14 і люди в камуфляжі з шевронами «Донбас». 

Print Friendly, PDF & Email