Нещодавно «обраний» в ході неузгодженого з українським урядом плебісциту глава незаконної угруповання «ДНР» Денис Пушилін Денис Володимирович підписав указ про соціальні гарантії для лідерів місцевих формувань. Даний документ, за оцінками аналітиків, є спробою зміцнити «державний» статус т.зв. «Республіки».

Про це з посиланням на інформацію інсайдерів з Донецька повідомив журналіст Віталій Портников у себе в Telegram-каналі.

«Такі закони не приймаються просто так і відображають рішення взяти курс на поступове перетворення« ДНР »в квазідержаву на кордонах з цивілізованим світом», - зазначив експерт.

Портников додав, що новий документ з «ДНР» свідчить про те, що противник буде продовжувати блокувати спроби розмістити місію миротворців ООН в регіоні.

Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що український уряд, президент або оборонні відомства не будуть вести жодних переговорів з незаконним керівництвом угруповань «ДНР» і «ЛНР», обраних на плебісциті, що суперечить українському законодавству.

13 листопада Україна скликала позачергове засідання ТКГ в Мінську в новому форматі - Україна, Росія та ОБСЄ. В ході зустрічі українські дипломати мають намір обговорити «вибори» глав «ЛНР» і «ДНР», які «були проведені незаконно і не мають навіть місцевої легітимності».

Представник України в ТКГ Ірина Геращенко підкреслила, що прямий діалог Києва і керівників угруповань з Донецька і Луганська неможливий.

Читайте також: У Молдові викрили озброєне угрупування, пов'язане з "ЛДНР"

Print Friendly, PDF & Email