В енергокомпанії закликали свідомо ставитися до споживання електроенергії, особливо у години ранкового та вечірнього пікового споживання.
У понеділок, 14 листопада, діятимуть планові відключення електроенергії у низці регіонів України. Аварійних відключень наразі не передбачено. Про це повідомляє НЕК Укренерго.

"У понеділок, 14 листопада, з 00.00 до 24.00 діятимуть планові відключення у м. Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській та Донецькій областях", - йдеться у повідомленні.

В Укренерго зазначили, що в інших областях України відключення поки що не прогнозуються.

"Будь-які обмеження споживання електроенергії є наслідком пошкодження об'єктів енергосистеми російськими ракетами та дронами. Енергетики роблять все, щоб зберегти енергосистему стабільною та в українців було світло", - додали енергетики.

Також вони закликали українців економити електроенергію та не використовувати електроприлади у години пікового навантаження.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email