Радник Джо Байдена підкреслив, що США залишаються прихильними до надання допомоги Україні у сфері безпеки.

Сполучені Штати Америки найближчими тижнями оголосять про черговий пакет військової допомоги Україні. Про це у неділю, 13 листопада, заявив радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван, пише Інтерфакс-Україна.

"Ми, як і раніше, стабільні у наданні допомоги у сфері безпеки. Ви знаєте про один пакет допомоги, про який ми щойно оголосили, буде й інший у найближчі кілька тижнів, приблизно через аналогічний проміжок часу і того ж обсягу, якого ми дотримувалися протягом останніх кількох тижнів та місяців", - сказав він.

"Ми також консультуємося з Конгресом щодо додаткових ресурсів наступного року", - додав радник Байдена.

Раніше цього тижня держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що за дорученням президента санкціонував виділення Україні нової партії озброєнь на суму $400 млн.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email