З 5 травня 2017 року мобільний оператор "Vodafone Україна" підвищує тарифи Vodafone Red-2015, повідомили у прес-службі компанії.

Так, тариф Red S подорожчає з 30 до 45 грн, Red M – із 50 до 70 грн, а Red L – із 90 до 120 гривень. Що стосується обсягу послуг, що надаються за вказану вартість, то він залишається незмінним. В «Vodafone Україна» зазначили, що зараз тарифи Red S, M, L 2015 закриті для нових підключень.

Нагадаємо, раніше Антимонопольний комітет змусив мобільного оператора «Київстар» знизити тарифи та оштрафував оператора на 43,52 тис гривень через ненадання затребуваної комітетом інформації в означений законом термін.

Також зазначимо, нещодавно Рада Європейського Союзу ухвалила остаточне рішення щодо скасування додаткової плати за користування мобільним зв'язком по всій території ЄС у роумінгу. Остаточно будь-яка плата за роумінг має зникнути з 15 червня 2017 року, при цьому оператори мобільного зв'язку не стягуватимуть додаткову плату як за користування голосовими послугами та SMS, так і за використання мобільного інтернету. Нові правила мобільного зв'язку поширюватимуться не лише на всі 28 країн-членів ЄС, а також на Ісландію, Норвегію та Ліхтенштейн. Вихідний дзвінок з мобільного телефону всередині ЄС коштуватиме не більше 5 центів за хвилину, а SMS - не більше 2 центів. Вартість мобільного інтернету у роумінгу на території ЄС становитиме не більше 5 центів за мегабайт. При цьому оператор має право встановлювати межі тривалості телефонних розмов за такою ціною та максимальну кількість SMS за найдешевшим тарифом.

Print Friendly, PDF & Email