Україна і МВФ досягли угоди з приводу пенсійної реформи, яка дозволить скоротити розмір Пенсійного фонду коштом збільшення віку виходу на пенсію або мінімального стажу для отримання пенсії.Про це в ході прес-конференції повідомив офіційний представник МВФ Джеррі Райс:

«Влада погодилася з необхідністю пенсійної реформи, щоб забезпечувати кращі пенсії та зниження бюджету Пенсійного фонду, — заявив Райс. — Одним зі способів досягнення мети є збільшення пенсійного віку або пенсійного стажу ».

Раніше міністр соціальної політики Андрій Рева попереджав, що на громадян України чекає пенсійна реформа, яка може викликати у них шок. Між тим, незабаром після публікації повідомлення Реви на офіційному сайті Кабміну воно було видалено.

Нагадаємо, підвищення пенсійного віку для українців ще за часів уряду Миколи Азарова нав’язувалось Україні Міжнародним Валютним Фондом, але попередні уряди відмовлялись приймати це болюче для українського народу рішення, ведучи постійний торг з цією міжнародною фінансовою організацією.

Print Friendly, PDF & Email