З 1 січня 2019 року в Україні може різко зрости ціна на послугу кабельного телебачення. Зростання ціни складе максимум 40% від нинішньої вартості, мінімум – 15%. Темпи і розміри подорожчань залежать від регіону, в якому проживає користувач послуги.
Про це повідомили в Асоціації правовласників і постачальників контенту з посиланням на главу правління асоціації Наталію Клітну.
Головною причиною подорожчань вона назвала істотне підвищення оплати за використання інтелектуальної власності, яке спостерігається з моменту прийняття в парламенті закону про авторське право.
Також на ціну вплинуть загальне зростання зарплат співробітників галузі і сум в рахунках за електроенергію постачальників послуги.
Клітна зазначила, що мінімальна вартість пакету послуг кабельного ТБ в будь-якому регіоні України становитиме приблизно 55-70 гривень вже до лютого 2019 року.
Як повідомлялося раніше, вчені зробили висновок, що телебачення нас убиває у прямому значенні цього слова.
Занадто тривалий перегляд ТБ збільшує ризик венозної тромбоемболії – стану, що характеризується потенційно смертельними згустками крові. Результатами відповідного дослідження поділилися вчені з Університету Міннесоти школи громадської охорони здоров’я в Міннеаполісі, США.
Щорічно венозна тромбоемболія (ВТЕ) вражає від 300 000 до 600 000 дорослих американців, каже статистика. ВТЕ може мати дві різні форми: тромбоз глибоких вен (ТГВ) і легеневу емболію (ЛЕ). ТГВ виникає, коли згусток крові утворюється в глибоких венах, найчастіше в ногах.
Тромбоемболія виникає, коли згусток крові відривається від глибоких вен і переміщується в легені, де він може блокувати артерію, яка постачає кров до органів. Від 10 до 30% людей помирають через місяць після постановки діагнозу.