ПАТ «Вернум Банк» припиняє банківську діяльність, пишуть Букви.

«У зв’язку з узгодженням НБУ плану припинення банківської діяльності ПАТ» Вернум Банк «без припинення юридичної особи, банк повідомляє всім клієнтам і вкладникам, що повернення вкладних (депозитних) коштів, закриття рахунків буде проводитися в головному офісі банку», — говориться в повідомленні.

У фінустанові зазначили, що повернення коштів і закриття рахунків буде проводитися в терміни та у відповідності з умовами договорів, крім вкладів (депозитів), термін дії яких закінчується після 1 березня 2019 року. Такі вклади повертаються достроково за заявою вкладника без перерахунку відсотків за дострокове повернення коштів.

У банку додали, що з усіх питань, пов’язаних з припиненням банківської діяльності клієнтам слід звертатися до головного офісу.

21 лютого стало відомо, що протягом 2017 року український ринок покинули 14 банків, на які припадало лише 1,7% обсягу відповідного сектора за активами.
16 січня повідомлялося, що Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) виплатив вкладникам ліквідованих фінустанов 87,92 млрд грн.
20 грудня Національний банк України прийняв рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати «Родовід Банк».
30 листопада Національний банк України (НБУ) відкликав банківську ліцензію банку «Фінансовий партнер» після рішення фінустанови припинити банківську діяльність.
23 листопада «Кредит Оптима Банк» прийняв рішення про добровільне припинення банківської діяльності без припинення юридичної особи.

Читайте також: Нацбанк України почав скуповувати валюту

Print Friendly, PDF & Email