Заступник міністра фінансів США Воллі Адейємо та голова українського Мінфіну Сергій Марченко під час телефонної розмови обговорили обмеження цін на російську нафту. Про це йдеться у прес-релізі американського відомства.

Зазначається, що сторони обговорили прогрес, досягнутий у встановленні обмеження нафтових цін РФ, щоб скоротити доходи для російських військових, одночасно послабивши вплив війни на світові ціни на нафту і енергоносії.

Крім того, було порушено питання фінансової допомоги США Україні та міжнародних зусиль щодо притягнення Росії до відповідальності за невиправдану та неспровоковану війну проти України.

Заступник голови Мінфіну США підтвердив прихильність до України та обговорив міжнародну економічну допомогу, надану країнами-донорами, включаючи нещодавній додатковий внесок Сполучених Штатів України у розмірі 1,7 мільярда доларів прямої бюджетної підтримки.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email