Три російські ракети влучили у будівлю з офісними приміщеннями. Від ударів постраждали також Будинок офіцерів та розташовані неподалік житлові будинки. На місці прильотів виникла пожежа, вогонь перекинувся на автостоянку.

Від ракетного удару по Вінниці загинули восьмеро людей, серед них — дитина. Ще шістьох людей поранено. Про це повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Зазначається, що три ракети влучили в офісну будівлю та Будинок офіцерів. Постраждали житлові будинки.

«Прильоти у Вінниці. Попередньо, три російські ракети влучили по будівлі з офісними приміщеннями. Від ударів постраждали також Будинок офіцерів і розташовані неподалік житлові будинки. Зараз відомо про шістьох поранених і двох загиблих, серед яких маленька дитина», — повідомив Клименко, якого цитує прес-служба Нацполіції.

Пізніше заступник голови ОП Кирило Тимошенко заявив, що кількість загиблих під час удару по Вінниці зросла до восьми людей.

Як зазначається, на місці прильотів виникла пожежа, вогонь перекинувся і на автостоянку. Наразі там горять близько 50 автомобілів. Над ліквідацією вогню працюють рятувальники.

«Терміново направив до Вінниці спеціалізовану слідчо-оперативну групу Головного слідчого управління Нацполіції та криміналістичну лабораторію», — зазначив Клименко.

Президент Володимир Зеленський опублікував відео з місця влучення російських ракет.

«Щодня Росія знищує мирне населення, вбиває українських дітей, спрямовує ракети по цивільних об’єктах. Де немає нічого військового. Що це, як не відкритий терористичний акт? Нелюди. Країна-вбивця. Країна-терорист», — написав глава держави.

Print Friendly, PDF & Email