У Харкові на території житлового масиву Олексіївка бійці батальйону Донбас влаштували перестрілку з активістами Східного корпусу, повідомляє Громадське Харків з посиланням на лідера громадянського корпусу Азов Олега Ширяєва. «За словами Олега Ширяєва, стріляли бійці батальйону Донбас в активістів Східного корпусу, причина стрілянини — конфлікт з приводу блокади», — йдеться в повідомленні видання, що було опубліковано у соцмережі «Twitter».

За даними видання, в перестрілці поранено одну людину, він знаходиться в лікарні швидкої та невідкладної допомоги у важкому стані. Також повідомляється, що після стрілянини ветерани батальйону «Донбас» сховалися в дитячому садку неподалік. Через деякий час вони, кинувши зброю, здалися поліції.

Нагадаємо, що «Східний Корпус» є підрозділом патрульної служби поліції особливого призначення, що була створена 8 листопада 2014 року в структурі ГУ МВС України в Харківській області. Одночасно була створена і громадська організація «Східний Корпус» до лав якої увійшли члени організації «Патріот України» та футбольні фанати харківського футбольного клубу Металіст. Отже, обидві дві організації прямо пов’язані з полком «Азов».

Варто згадати й те, що ветерани батальйону «Донбас» є ініціаторами блокади непідконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей. Попри гучні заяви президенту учасники блокади сьогодні пообіцяли заблокувати останню (маріупольську) залізничну гілку, що зв’язує непідконтрольні території з рештою України та встановити блокпости на дорогах. Водночас, «Азов» та «Правий Сектор» виступили з критикою цих дій та заявили що дії блокувальників координуються Кремлем.

Print Friendly, PDF & Email