У Черкасах, в рамках спецоперації правоохоронцями було затримано зловмисника, який захопив у заручники працівника поліції.

Про це повідомили в прес-службі поліції Черкаської області.
Так, повідомляється, що сьогодні, 17 лютого, під час обшуку, що проводився в рамках одного з кримінальних проваджень, в одному з будинків Черкас, господар будинку дістав предмет, схожий на вогнепальну зброю і під загрозою його застосування захопив одного з працівників поліції в заручники.

На місце події негайно виїхали батальйон поліції особливого призначення, слідчо-оперативна група Черкаського відділу поліції.

«Терміново була розроблена спецоперація зі звільнення заручника і розпочато переговори зі зловмисником. Коли стало зрозуміло, що він не йде на контакт, була проведена силова операція, в результаті якої зловмисник затриманий, а заручника звільнено і переданий лікарям », — повідомили в поліції.

В ході проведеного обшуку було вилучено: кілька одиниць автоматичної вогнепальної зброї, частини до вогнепальної зброї, арбалет, гранату РГД-5, на марихуану, пристрої для її куріння, відео та фото, схожі на порнографічні та предмети інтимного характеру.

Print Friendly, PDF & Email