Сімнадцять філіппінських жінок, які працюють в Саудівській Аравії, заарештували за участь у вечірці на честь Хелловіна. Про це повідомлює ВВС з посиланням на МЗС Філіппін. Співробітники місцевої поліції затримали жінок після того, як сусіди поскаржилися на шум.

Поки невідомо, які звинувачення їм висувають, однак міністр закордонних справ зазначив, що закони Саудівської Аравії забороняють неодруженим чоловікам і жінкам бачитися на публіці.

Посол Філіппін Аднан Алонта розповів, що, за попередньою інформацією, філіппінок звинувачують в проведенні заходу без дозволу. Він рекомендував в заяві філіппінській спільноті в Саудівській Аравії утримуватися від організації або участі в несанкціонованих святкування або зборах без дозволу від місцевої влади. Саудівська Аравія не терпить проведення публічних заходів, пов’язаних з будь-якою іншою релігією, крім ісламу.

Комісія США з міжнародної релігійної свободи в своїй доповіді за 2018 рік заявила, що в останні роки саудівські релігійні поліцейські неодноразово здійснювали набіги на приватні немусульманские релігійні збори, особливо якщо вони були гучними або там брали участь велика кількість людей. За оцінками ООН, іноземні жителі становлять 37% саудівського населення і принаймні два мільйони з них є представниками немусульманській віри.

Print Friendly, PDF & Email