Світова спільнота не повинна дозволити главі правлячого режиму РФ Володимиру Путіну зазіхати на території суверенних держав за рахунок сили. Про це прем'єр-міністр Великобританії Ліз Трасс заявила напередодні спроби Кремля назвати російськими захоплені українські території, повідомляє Sky News.

Вона зазначила, що британський уряд "ніколи не визнає Донецьку, Луганську, Херсонську і Запорізьку області чимось іншим, ніж територіями України".

"Путін укотре діє з порушенням міжнародного права й очевидною зневагою до життів українського народу, який, як він стверджує, представляє. Великобританія ніколи не ігноруватиме прагнення цих людей (українців. – Ред.) бути незалежними", – наголосила глава британського уряду.

За словами Трасс, потрібно не дати Путіну можливість "змінити міжнародно визнані кордони із застосуванням грубої сили".

"Ми подбаємо про те, щоб він програв цю протизаконну війну", – підсумувала британський прем'єр-міністр.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email