Частина експорту вугілля з непідконтрольних Україні територій може споживатися Туреччиною. Про це заявив заступник міністра економічного розвитку Росії Сергій Назаров, який очолює також міжвідомчу комісію з гуманітарної допомоги самопроголошеним республікам, передає «RNS».

"ДНР і ЛНР експортують своє вугілля в треті країни, можливо, Туреччина - одна з них. До Росії постачання вугілля не здійснюється, у Росії немає потреби у вугіллі", - розповів Назаров журналістам.

Водночас, керівники самопроголошених республік неодноразово заявляли про те, що вугілля з них постачається до Російської Федерації. Так 14 березня лідер "ДНР" Олександр Захарченко сказав журналістам: "Сьогодні перші 95 вагонів з вугіллям вже пішли в напрямку Росії. Я вже говорив, що процес цей довгий і нелегкий, він буде займати близько двох місяців".

Олександр Плотницький, голова самопроголошеної "ЛНР", повідомляв, що у нього укладений контракт про постачання 3,5 мільйонів тонн вугілля із Кримом. "У нас укладений контракт, він діє. Це реальні речі, які відбуваються вже", - заявляв Плотницький.

Print Friendly, PDF & Email