Частина експорту вугілля з непідконтрольних Україні територій може споживатися Туреччиною. Про це заявив заступник міністра економічного розвитку Росії Сергій Назаров, який очолює також міжвідомчу комісію з гуманітарної допомоги самопроголошеним республікам, передає «RNS».

«ДНР і ЛНР експортують своє вугілля в треті країни, можливо, Туреччина — одна з них. До Росії постачання вугілля не здійснюється, у Росії немає потреби у вугіллі», — розповів Назаров журналістам.

Водночас, керівники самопроголошених республік неодноразово заявляли про те, що вугілля з них постачається до Російської Федерації. Так 14 березня лідер «ДНР» Олександр Захарченко сказав журналістам: «Сьогодні перші 95 вагонів з вугіллям вже пішли в напрямку Росії. Я вже говорив, що процес цей довгий і нелегкий, він буде займати близько двох місяців».

Олександр Плотницький, голова самопроголошеної «ЛНР», повідомляв, що у нього укладений контракт про постачання 3,5 мільйонів тонн вугілля із Кримом. «У нас укладений контракт, він діє. Це реальні речі, які відбуваються вже», — заявляв Плотницький.

111 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email