Російську співачку Ірину Аллегрову внесли у базу даних сайту "Миротворець", що курується депутатом Верховної ради і радником глави МВС Антоном Геращенком. Про це повідомяє ТАСС. Основна претензія до артистки - незаконний перетин державного кордону України задля виступів у у Ялті в 2015 та 2016 роках та запланованих у квітні нинішнього року концертів на території півострову.

Алегрова - не перша діячка російської культуи, яка портапила до "чорного списку". Виконавці Стас П'єха, Юліанна Караулова, Тетяна Липницький (відома під псевдонімом Бьянка), Юлія Самойлова та ряд інших також впали у пильне око модераторів сайту.

Крім того, у травні 2016 року навколо сайту розгорівся скандал через публікацію персональних даних близько 5 тис. журналістів, які були змушені задля роботи отримати акредитацію у самопроголошених республіках. Серед них, окрім українських працівників медіа, були також співробітники агентств RT, ТАСС, "Бі-бі-сі", Reuters, AFP, CNN, Bloomberg, Al Jazeera, AP, газет The Independent, Libération та інших всесвітньо відомих засобів масової інформації.

Print Friendly, PDF & Email