Російську співачку Ірину Аллегрову внесли у базу даних сайту «Миротворець», що курується депутатом Верховної ради і радником глави МВС Антоном Геращенком. Про це повідомяє ТАСС. Основна претензія до артистки — незаконний перетин державного кордону України задля виступів у у Ялті в 2015 та 2016 роках та запланованих у квітні нинішнього року концертів на території півострову.

Алегрова — не перша діячка російської культуи, яка портапила до «чорного списку». Виконавці Стас П’єха, Юліанна Караулова, Тетяна Липницький (відома під псевдонімом Бьянка), Юлія Самойлова та ряд інших також впали у пильне око модераторів сайту.

Крім того, у травні 2016 року навколо сайту розгорівся скандал через публікацію персональних даних близько 5 тис. журналістів, які були змушені задля роботи отримати акредитацію у самопроголошених республіках. Серед них, окрім українських працівників медіа, були також співробітники агентств RT, ТАСС, «Бі-бі-сі», Reuters, AFP, CNN, Bloomberg, Al Jazeera, AP, газет The Independent, Libération та інших всесвітньо відомих засобів масової інформації.

127 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email