У військкоматі Усть-Ілімська Іркутської області Російської Федерації сталася стрілянина у військкоматі, поранено начальника призовної комісії, стріляв 25-річний чоловік - його затримано. Про це повідомляють російські Telegram-канали.

Інцидент стався вранці 26 вересня. Молодий чоловік влаштував стрілянину прямо у військкоматі. Повідомляється, що поранено начальника призовної комісії. Його винесли до карети швидкої допомоги. Спочатку повідомлялося, що військкома було вбито, але, за останніми даними, він вижив.

У військкома Олександра Єлісєєва вистрілили шість разів, він перебуває у реанімації у тяжкому стані.

Нападника затримано. Він повідомив, що його звуть Руслан Зінін, 1997 року народження. Безробітний. За словами очевидців, перед тим, як відкрити стрілянину, Зінін сказав: "Зараз усі поїдемо додому". Зброя в нього була схожа на саморобний обріз. За попередніми даними, хлопця збиралися "мобілізувати".

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email