У польському місті Краків скасували концерт колишнього учасника та засновника британського гурту Pink Floyd Роджера Вотерса, який підтримує війну в Україні. Причиною стала його позиція щодо "спецоперації", пише Reuters.

Музикант мав виступити у квітні наступного року, але місцеві ЗМІ повідомили про його відкритий лист першій леді України Олені Зеленській, в якому він запропонував їй поговорити з чоловіком, президентом України, та переконати його, що країна має скласти зброю та здатися РФ.

У зв'язку з цим організатори відмовили зірці у наданні концертного майданчика.

"Live Nation Polska та Tauron Arena Krakow скасували концерт Роджера Вотерса", - йдеться у заяві організаторів на сайті концертного залу. Причини скасування вони не уточнили.

Варто зазначити, що нинішні учасники гурту не підтримують позиції колишнього колеги. Вони повністю на боці України.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email