Після оголошення про мобілізацію територію Росії залишила 261 тисяча чоловіків. Такі дані у неділю, 25 вересня, оприлюднило російське опозиційне видання Новая газета. Европа з посиланням на адміністрацію російського президента.

Як зазначено, таке число керівництву країни назвала Федеральна служба безпеки.

У матеріалі йдеться, що у Кремлі з вечора середи тривають обговорення про запровадження заборони на виїзд чоловіків призовного віку - коли від силовиків почали надходити цифри про кількість чоловіків, які виїжджають із Росії.

У медіа з посиланням на джерело в АП стверджують, що ФСБ та Міноборони РФ близькі до того, щоб переконати президента Володимира Путіна закрити кордони.

Нагадаємо, 21 вересня Путін оголосив про "часткову" мобілізацію в Росії. При цьому пункт про кількість чоловіків, котрих планують призвати, засекретили.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email