Зникнення депутата Олексія Гончаренка було інсценоване СБУ із метою затримання та арешту депутата Лиманської районної ради Одеської області Олександра Кушнарьова, який готував викрадання Гончаренка. Про це повідомив начальник управління СБУ Одеської області Сергій Батраков. Також, на думку СБУ, плани Олександра Кушнарьова щодо Гончаренка були помстою – на одному з фото, де Гончаренко позував біля трупів загиблих під час пожежі в одеському Будинку Профспілок 2 травня 2014 року, був труп сина Олександра Кушнарьова.

Між тим, як стверджує голова обласного СБУ, окрім злочинів особисто проти нардепа, Олександр Кушнарьов займався також і антидержавною діяльністю: «Ця група діяла близько року, видаючи й масово тиражуючи матеріали, спрямовані на розпалювання національної та міжетнічної ворожнечі в Одесі. Зараз всі її члени встановлені, проведені шість обшуків, вилучено кілька сотень примірників книг таких як «Слуги зла — як виглядають українські націоналісти», і «Одеські дзвони Хатині», тощо.

Між тим, цікаві подробиці з’явились також стосовно особи самого Гончаренка. Отже, виявилось що тесть нардепа є акціонерам РАО «Газпром», та у 2010 році він надав Гончаренкові матеріальну допомогу розміром у 700 тисяч доларів. Про це Гончаренко розповів у бесіді з журналістом Романом Скрипіним: «Він працював водієм у «Газпромі» за часів СРСР, та під час корпоратизації підприємства отримав свою частку акцій» — повідомив депутат.

Нагадаємо, що депутат Олексій Гончаренко також є сином колишнього голови Антимонопольного комітету України, депутата від Партії Регіонів та мера Одеси Олексія Костусєва.

Print Friendly, PDF & Email