Інтереси України в рамках позову проти РФ в Міжнародному суді ООН представлятиме міжнародна юридична фірма Covington & Burling LLC. Про це повідомляє «Українська правда», посилаючись на заступницю міністра закордонних справ Лану Зеркаль. Оплачуватися робота юристів буде із держбюджету, а гонорар, згідно з контрактом, залежатиме від обсягу робіт. Себто, що довше триватиме процес то більше за нього заплатять платники податків.
Це не перший контракт Covington & Burling в Україні. Раніше юристи захищали інтереси Нафтогазу у справі проти Газпрому, а також здійснювали незалежний аудит справи Юлії Тимошенко та винесла рішення про незаконність її переслідування.
Covington & Burling LLC – велика юридична компанія із офісами в Лондоні, Нью-Йорку, Вашингтоні, Брюсселі, Пекіні, Сеулі, Кремнієвій Долині, Шанхаї, Сан Франсіско та Лос-Анджелесі. Серед корпоративних клієнтів такі гучні назви як Apple, Bank of America, Giorgio Armani, IBM, Harley-Davidson, Microsoft, Morgan Stanley, NASCAR, NBA, NFL, Procter&Gamble тощо. Також фірма взяла участь у ряду гучних процесів.
Серед таких лобіювання інтересів корпорації Halliburton у боротьбі за контракти на постачання продуктів для американських воєнних у Іраку. Пізніше корпорація була звинувачена у масштабних махінаціях і була змушена відшкодувати державі збитки у розмірі $27,4 млн.
Захищала інтереси ЧРК «Xe Services» (пізніше перейменованій у Blackwater Worldwide). Covington & Burling допомагала Blackwater повернути урядові контракти.
Однак одна з найгучніших справ — захист інтересів каліфорнійських сепаратистів, які вимагають виходу зі складу США через незгоду з обранням президентом Дональда Трампа.

Print Friendly, PDF & Email