У 2019 рік на обладнання нової початкової школи передбачено виділити ще один мільярд гривень. Про це заявила міністр освіти Лілія Гриневич, повідомили у прес-службі Міністерства освіти. Крім того обіцяють відправити вчителів на підвищення кваліфікації.

«На наступний рік ми знову заклали ту ж інвестицію в 1 млрд гривень на новий освітній простір. Очевидно, що ми не залишимо вчителів напризволяще, також поводитиметься підвищення кваліфікації. Зараз для нас надзвичайно важливо отримати зворотній зв‘язок від педагогів і дещо переглянути перелік рекомендованого для закупівлі обладнання», - сказала міністр освіти Лілія Гриневич. 

Міністр також пообіцяла якомога раніше передати гроші на місця, оскільки в минулому році кошти виділили в квітні, а в школи вони надійшли в липні. 

Тренер Нової української школи, що проводить програми підвищення кваліфікації в рамках реформи, також розповіла про минулорічний досвід. 

«Школи у Львові самі вирішували, що закуповувати. Було очевидно, що трохи не звикли до такої кількості грошей та можливостей. Просто розгубилися. Окрім цього на школи гроші прийшли тільки в липні і було мало часу, щоб все зробити. Думаємо, що наступний рік піде краще», – розповіла Анна Байовська, директор львівської школи «Дивосвіт».

Print Friendly, PDF & Email